KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15893137

nr 1589 3137

Pastell

Carl Brandt. Signerad, daterad -1906. Bladets mått: 70x25 cm, yttermått inklusive ram: 83x37 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 januari 2024
kl 18:40:42

3/1 16:42:31 1      500 kr
5/1 17:02:26 2      Vinnande bud